SONNIGER GROUP

Firma SONNIGER je evropský výrobce moderních, ekologických a optimálně přizpůsobených zařízení určených k vytápění průmyslových objektů. Specializujeme se na výrobu teplovzdušných zařízení a vzduchových clon.

Naše teplovodní ohřívače vzduchu HEATER se vyznačují vysokou pružností vytápění a díky své variabilitě a příslušenství se mohou uplatňovat v nejrůznějším prostředí. Vhodným místem využití jsou například sklady, dílny, obchodní nebo kancelářské prostory apod. Teplovodní ohřívače HEATER patří k nejmodernějším na trhu a jsou vybavené velmi kvalitním výměníkem nové generace.

Výrobky pro průmyslové vytápění od firmy SONNIGER jsou jednoduchou volbou – čitelný sortiment přesně odpovídá potřebám zákazníka. Technickou podporu ve firmě SONNIGER tvoří tým odborníků, kteří hledají optimální řešení pro konkrétní prostory a klienta.

HEATING PARTNERS

SONNIGER je také zaměřený na filosofii HEATING PARTNERS, jehož hlavním cílem je spolupráce a podpora rozvoje podnikání firem v oblasti vytápění. Kromě pomoci při výběru zařízení Vám rádi poradíme, jak efektivně získat nové zákazníky, vyvíjet prodejové aktivity a jak budovat důvěryhodný obraz Vaší firmy.

Newsletter

Chcete-li dostávat informace o novinkách
a důležitých akcích
prosím odešlete e-mail