Spolupracujte s námi

Jedním z hlavních cílů firmy SONNIGER je zaměření na podporu filosofie HEATING PARTNERS, což znamená navázání spolupráce a podporu rozvoje podnikání firem v oblasti vytápění. Zkušenosti firmy SONNIGER získané na trzích západní a východní Evropy jsou cenným zdrojem poznání a inspirace. Proto kromě komplexních znalostí produktů nabízených naší firmou bychom se chtěli podělit o praktické znalosti a zkušenosti v oblasti rozvoje prodejních aktivit a obrazu firmy se zvláštním důrazem na specifika trhu v oblasti vytápění.

Topenáři

Známe a dokonale rozumíme specifikům práce firem z oblasti topenářské. Program spolupráce s instalačními firmami kromě podpory v oblasti našich produktů zahrnuje také budování úzkých a trvalých vztahů.

Nabízíme Vám:

TECHNICKÉ PORADENSTVÍ

 

ŠKOLENÍ

 

HEATING PARTNERS

Potřebujete radu, konzultaci nebo technické informace o našich produktech teplovzdušného vytápění? Jsme tu pro Vás na zelené lince 800 888 308, na mobilní lince technického poradce naší společnosti a na našich webových stránkách. Očekávat můžete přátelský přístup a transparentní jednání.   Schopnost doporučit zákazníkovi konkrétní typ teplovodního ohřívače vzduchu, který je nejvhodnější pro jeho podnik, patří spolu se skvělými prodejními dovednostmi k základům úspěšného obchodu a budování důvěryhodného obrazu Vaší společnosti. Můžeme Vás to naučit. Nabízíme školení pro Vaši firmu v termínu a místě navržených Vámi.   V rámci naší filozofie SONNIGER HEATING PARTNERS, na základě našich dlouholetých zkušeností z práce na evropských trzích, Vám můžeme poskytnout užitečné informace týkající se organizace společností, optimalizace obchodních aktivit nebo řešení marketingových kampaní.


PROJEKTANTI

Projektanti jsou klíčovou skupinou určující inovativní a ekologické trendy v průmyslovém vytápění na evropském trhu. Jako firma SONNIGER si vážíme spolupráce s každým člověkem zabývajícím se touto oblastí. Naše produkty Vám mohou pomoci najít nejjednodušší a efektivní formu teplovzdušného vytápění pro Vaše projekty.

V rámci filosofie SONNIGER HEATING PARTNERS Vám rádi poskytneme veškerou podporu nejen z hlediska našich teplovodních ohřívačů HEATER a vzduchových clon GUARD, ale nabídneme také přehledný katalog produktů, technické poradenství od regionálního poradce, obchodní zkušenosti a podporu ve fázi realizace Vašeho projektu.

Kontaktujte nás